آموزش مجازی شیمی تجزیه با اعطای گواهینامه

http://www.shimiran.com/wp-content/uploads/auixd4zr.jpg

مرکز علمی تحقیقاتی شیمیران با همکاری مرکز آموزش مجازی پارس برگزار می کند :

دوره آموزشی پیشرفته شیمی تجزیه به مدت ۸۰ ساعت توسط مدرس آقای مهندس احسان توکل به همراه اعطای گواهینامه معتبر فارسی و لاتین از مرکز آموزش مجازی پارس ، کلیه علاقمندان در هر مقطع تحصیلی مرتبط با شیمی می توانند در این دوره شرکت نمایند .

[box]توضیحات دوره :

شیمی تجزیه شاخه‌ای از علم شیمی است که به مطالعه روش‌های جداسازی، شناسایی و بررسی کمی اجزاطبیعی یا مصنوعی یک ماده می‌پردازد. هدایت یک جریان الکتریکی درون یک محلول الکترولیت، در حقیقت حرکت و انتقال یونهای مثبت بطرف کاتد و یونهای منفی بطرف آند است. بنابراین محلولهایی که شامل یونهای متحرک می باشند می توانند جریان برق را از خود عبور دهند و محلولهایی که دارای تعداد یونهای محدود و یا نسبتاً غیر متحرک هستند، جریان برق را خیلی کم هدایت مینمایند…[/box]

مشخصات دوره :

نام لاتین دوره               Analytical Chemistry

عنوان دوره                  شیمی تجزیه

سطح دوره                    پیشرفته

مدت دوره                   ۸۰ ساعت

[box type=”tick” style=”rounded” border=”full”]سرفصل دروس :

دید کلی ، سیر تحولی و رشد ، آنالیز ردیاب رادیو اکتیو ، انواع تجزیه ، ماهیت روشهای تجزیه و…[/box]

گواهینامه ها :

اعطای گواهینامه معتبر از مرکز آموزش مجازی پارس

farsi2

اعطای گواهینامه معتبر لاتین از مرکز elearnpars

latin2

 هزینه ی شهریه دوره : ۹۵۰۰۰ تومان

[button link=”http://www.shimiran.com/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86/” size=”large” window=”yes”]پرداخت آنلاین شهریه و ثبت نام [/button]

پس همین الان شروع کنید

http://www.shimiran.com/wp-content/uploads/654354.jpg

بسته های آموزشی شیمی تجزیه به صورت یک پکیج جامع و منحصر به فرد در قالب یک و یا چند لوح فشرده نرم افزاری تهیه گردیده است که کلیه ملزومات گذراندن دوره های الکترونیکی در آن تبیین شده است.و در برخی  دوره ها یک یا چند نسخه دی وی دی تکمیلی به عنوان هدیه و به صورت رایگان همراه با پکیج آموزشی شما ارسال می گردد.

ارسال این بسته آموزشی با همکاری  پست جمهوری اسلامی انجام می پذیرد و قابل ذکر است این مرکز هیچ مبلغی را بابت مالیات بر ارزش افزوده از دانشپذیر دریافت نمی نماید و تنها پست  بابت عملیات پستی مبلغی را به عنوان مالیات بر ارزش افزوده از دانشپذیر دریافت می نماید که در فاکتورهای صادره این شرکت بر روی بسته ها قید شده است.

سوالات متداول :

نحوه آموزش به چه صورت است؟

شما پس از ثبت نام  بسته آموزشی دوره خود را درب منزل تحویل می گیرید ، پس از مطالعه جزوات و منابع درسی رشته خود ،یک مقاله در حد چند صفحه باید بنویسید و ارسال نمایید،پس از بررسی مقاله توسط اساتید دوره، مدرک شما صادر و با پست ارسال می گردد.

برای دریافت مدرک بین المللی این دوره چه کار باید بکنیم؟

توجه داشته باشید که با ثبت نام در دوره ها مدرک فارسی را دریافت خواهید کرد و نیازی به ثبت درخواست مدارک ندارید اما در صورتی که تمایل به دریافت مدرک خارجی و بین المللی دارید  می توانید از۴ نوع مدرک غیر فارسی استفاده کنید.
۱٫ مدرک لاتین مرکز پارس می باشد که هزینه آن ۲۵ هزارتومان می باشد
۲٫ مدرک بین المللی از ICS کانادا که در خارج از کشور صادر و در ۴۰ کشور دنیا معتبر می باشد و هزینه صدور و ارسال آن ۱۵۰۰۰۰ تومان است
۳٫ گواهینامه بین المللی از Tickt  آلمان که هزینه آن ۱۷۵۰۰۰ تومان است و ترجمه گواهینامه فارسی توسط دادگستری با مهر وزارت امورخارجه که مبلغ آن ۹۰ هزار تومان است و هزینه و صدور گواهینامه استاندارد ۹۰۰۰۰ هزار تومان می باشد.

مقاله های پایان دوره باید چگونه باشد تا موردتایید مرکز قرار گیرد؟

شما باید در ازای هر  جزوه یک مقاله  ۱تا ۳صفحه ای از مطالبی که خواندید تهیه  کنید تا بیانگر میزان درک شما از دوره باشد.پس از بررسی این مقاله  نتیجه آن به شما اعلام میگردد.

مدت زمان صدور مدرک و ارسال آنها به دانش پذیران چند روز است؟

از زمانی که شما مقاله خود را ارسال کنید حداقل دو هفته و حداکثر سه هفته بعد گواهینامه شما ارسال میگردد.

آیا این مدارک برای استخدام معتبر است؟

مدارک این دوره در سطح مدارک کوتاه مدت است.مانند مدارک فنی حرفه ای.تاکنون کلیه کسانی که از دوره ها  استفاده کرده اند در سازمان خود ارائه داده و از آن استفاده نموده اند.شما می توانید جهت اطلاع بیشتر نمونه مدارک را از سایت پرینت گرفته و از سازمان خود پرس و جو کنید.

آیا این مدارک معادل با  دیپلم و یا لیسانس در نظر گرفته می شود؟

مدارک این دوره مربوط به دوره های کوتاه مدت می باشد و معادل مدارک آموزش پرورش، دیپلم و یا مدارک دانشگاهی مثل لیسانس یا فوق لیسانس نمی باشد.

چقدر فرصت داریم تا مقاله را بفرستیم و مدت زمان دوره چقدر است؟

زمان ارسال مقاله و مدت دوره به شما بستگی دارد. یعنی شما از زمان تحویل بسته آموزشی هر موقع که خواستید تا حداکثر شش ماه می توانید مقاله خود را ارسال نمایید.

آیا اگر مقاله ام قبول نشد باید دوباره ثبت نام کنم  ؟

خیر.پس از بررسی مقاله شما توسط استاد دوره.اگر مقاله شما ضعیف یا ناقص بود، عیوب مقاله را به شما اعلام می نماییم و شما پس از رفع نقص مقاله را دوباره ارسال می کنید.یعنی سیستم مردودی وجود ندارد.

اگر در طول دوره سوالی از استاد دوره مورد نظر داشتیم از چه طریقی می توان با استاد در تماس بود ؟

شما تمامی سوالات خود را به صورت مکتوب برای ما نوشته و از طریق ایمیل مرکز و یا قسمت رفع اشکال در سایت ارسال می کنید اساتید ما در اولین فرصت به شما پاسخ های مورد نیاز را ارائه خواهند کرد.

آیا شرایط تحصیلی خاصی برای شرکت در این دوره ها وجود دارد ؟

خیر ، شما با هر مقطع و شرایط تحصیلی می توانید در دوره های ما شرکت کنید.

بعد از ارسال مقاله چه مدت طول می کشد که مدرک به دستمان برسد و همچنین مدت زمان دریافت مدارک بین المللی و مدارک دیگر شما چقدر است؟

پس از ارسال مقاله ، یک هفته طول می کشد که مقاله شما بررسی شود و بعد از آن مدارک فارسی و لاتین مرکز یک تا دو هفته و مابقی مدارک دو هفته تا چهار هفته طول می کشد که به دست شما برسد.

آیا می شود بدون ارسال مقاله مدرک مرکز را دریافت کرد ؟

خیر ، فقط تحت شرایط خاص در صورتی که با ارائه نامه یا مدارک خاص بر ما ثابت شود که آن تخصص مورد نظر در شما وجود دارد می توانید بدون مقاله گواهی دریافت کنید

مدارک و جزوات مربوط به دوره به چه صورت به دست ما می رسد؟

پس از ثبت نام شما در سایت، همکاران ما اطلاعات شما را کنترل و در صورت تایید، بسته آموزشی شما از طریق شبکه سراسری پست جمهوری اسلامی ایران در قالب لوح فشرده (سی دی یا دی وی دی) برای شما ارسال میگردد، همچنین گواهینامه پایان دوره شما نیز از همین طریق پس از قبولی در دوره برایتان ارسال خواهد شد.

 روش تحصیل در این روش (مجازی) چگونه است؟

در روش الکترونیکی یا مجازی دانشپذیر کتب و جزوات مربوط به دوره خود را به صورت EBOOK یا همان فایلهای پی دی اف دریافت میکند. دانشپذیر این جزوات و منابع و فایلهای مولتی مدیا را مطالعه و مشاهده می نماید و مقاله پایان دوره ای را باتوجه به جزوات آماده نموده  و برای مرکز ارسال میکند. ضمنا دوره های مولتی مدیا و فیلم نیز در برخی دوره ها موجود است.در این روش به ازای هر جزوه باید یک مقاله  ارائه گردد. اساتید مربوطه پس از بررسی مقاله نمره را به همکاران ما اعلام می نمایند و در صورت قبولی، گواهینامه برای دانشپذیر صادر و ارسال میگردد.

پشتیبانی دانشپذیران در حال تحصیل چگونه است؟

دانشپذیران از زمان ثبت نام تا پایان دوره از طریق اینترنت که شامل ایمیل، اتاق گفتگو (چت) و تلفن با اساتید و همکاران ما در ارتباط و پشتیبانی می گردند.

مدت زمان این دوره چقدر طول میکشد؟

یکی از مهم ترین مزایای تحصیل در این مرکز بازه زمانی قابل انعطاف در گذراندن دوره می باشد. بدین صورت که زمان به پایان رساندن دوره، کاملا در دست خود دانشپذیر است. یعنی یک دانشپذیر پس از دریافت بسته آموزشی خود در هر زمانیکه بخواهد می تواند مقاله خود را تدوین نموده و برای مرکز ارسال نماید و پس از تصحیح گواهینامه دریافت نماید.
یعنی یک دانشپذیر میتواند مثلا یک هفته کمتر و یا بیشتر آزمون خود را انجام دهد و فایل آزمون را برای مرکز ایمیل نماید. در اینصورت یک دانشپذیر میتواند در عرض ۲ الی سه هفته گواهینامه خود را دریافت نماید.

ساختار دوره های آموزشی چگونه است؟

هر دوره آموزشی یک مدرس و پشتیبان مربوط به خود دارد که این افراد از اساتید دانشگاه و فارغ التحصیلان عالی رتبه دانشگاه ها می باشند. هر دوره مدت ساعت مشخص شده ای دارد که بر اساس استاندارد آموزش مجازی تعیین شده است و بر همین اساس جزوات پایه آن تهیه گشته و در کنار آن فایلهای مولتی مدیا شامل فایل صوتی تدریس اساتید مربوطه و فیلم آنها ارائه میگردند.دانشپذیر می تواند با مطالعه جزوات آمادگی لازم را برای انجام آزمون بدست آورند.

آیا احتمال دارد کسی موفق به اخذ گواهینامه نشود؟

تمامی دانشپذیران پس از گذراندن دوره و ارائه مقاله پایانی،در صورتی که نمره قبولی کسب نکردند دوباره قادر به ارسال مقاله و رفع نقص ها خواهند بود.بدین ترتیب تقریبا ۹۵ درصد شرکت کنندگان گواهینامه دریافت میکنند و ۵ درصد باقیمانده کسانی هستند که مقاله مجدد خود را ارسال نکرده اند.

 هزینه ی شهریه دوره : ۹۵۰۰۰ تومان

[button link=”http://www.shimiran.com/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86/” size=”large” window=”yes”]پرداخت آنلاین شهریه و ثبت نام [/button]

5 پاسخ
 1. مسعود نوروزی
  مسعود نوروزی says:

  سلام . وقتی از طریق سایت با این مرکز آشنا شدم از همه چیز آن راضی بودم ولی کمی نسبت به مدارک آن شک داشتم ولی با تحقیقاتی که داشتم و همچنین با مشاورین راجع به آن صحبت کردم و اطمینان پیدا کردم و تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم در دوره های دیگر شرکت کنم.

  پاسخ دادن
 2. سینا دریایی
  سینا دریایی says:

  سلام و خسته نباشید. از شیمیران و همه ی کارمندان این مجموعه کمال تشکر را دارم وممنون میشوم دوره های جدیدتر و تخصصی تری برای رشته های فنی مهندسی ارایه دهید. با تشکر

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام خدمت شما
   به زودی دوره های تخصصی شیمی برگزار خواهد شد ، از طریق سایت پیگیر باشید. ما را از پیشنهادات خود بی بهره نگذارید.

 3. محمد
  محمد says:

  با سلام
  لطفا بطور تخصصی اطلاع دهید موضوعات مطرح شده در پکیج چه میباشد…
  مانند تیتراسیون..دستگاه های اسپکت و….
  و آیا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته مفید هست یا خیر؟
  ممنون

  پاسخ دادن
 4. محمد
  محمد says:

  پیشنهاد میکنم دوره های تخصصی کار با دستگاه ها مانند اسپکت ها و کروماتوگرافی ها و… را بصورت مجازی و با فیلم و همچنین شناختن دستگاهها و تعمیر و نگهداری آنها برگزار کنید…
  همچنین دوره کارها و تست های کاربردی در مراکز صنعتی نیز می تواند بسیار مفید باشد
  ممنون

  پاسخ دادن

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ یک = ده