راه اندازی شهرک فناوری صنایع شیمیایی در استان فارس

http://www.shimiran.com/wp-content/uploads/drh2ncgx.jpg

[box type=”info” style=”rounded” border=”full”]مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از راه اندازی شهرک فناوری صنایع شیمیایی در این استان خبر داد.[/box]

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از شاتا ؛ «علی صداقت پور» با اشاره به اینکه رویکرد جدیدی در شهرک های صنعتی استان فارس مد نظر قرار دارد، گفت: در سال جاری کیفی سازی شهرک های صنعتی را مد نظر قرار داده ایم و خدمات کسب و کار نیز توسعه یافته است.

وی تصریح کرد: در این راستا راه اندازی و افتتاح شهرک فناوری صنایع شیمایی طی چند ماه آینده در فارس انجام خواهد شد که در آن شرکت های دانش بنیان فعالیت های خود را انجام می دهند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با اشاره به رشد ۹۷ درصدی سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان فارس در سال جاری گفت: در حال حاضر واگذاری زمین در ۵۷ شهرک و ناحیه صنعتی فارس انجام می شود که خوشبختانه طی هفت ماه گذشته از سال جاری سرمایه گذاران استقبال مناسبی را انجام داده اند.

صداقت پور تاکید کرد: ارائه خدمات زیر ساختی مناسب در شهرک های صنعتی استان فارس را مد نظر قرار داده ایم و در این خصوص باید توجه داشت که فراهم شدن زیر ساخت ها باعث افزایش استقبال سرمایه گذاران می شود.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ نُه = شانزده