مدرنترین طراحی در ایده‌آل ترین فضا

سکوبندی و تجهیزات آزمایشگاهی، ۲ رکن اصلی هر آزمایشگاهی به شمار می‌آید. سکوبندی، خود به تنهایی متشکل از تمامی یا بخشی از موارد زیر است:

سکوهای آزمایشگاهی

کابین مواد

کابین سیلندر

میز ترازو

شیرهای آزمایشگاهی

سینک و کاپسینک

ملزومات سکوبندی آزمایشگاهی

ملزومات حمل و نقل آزمایشگاهی

پارتیشن ها

مبلمان اداری آزمایشگاه

استانداردها

با کلیک بر روی هر یک از موارد بالا، به اطلاعات مربوط به آن مورد، دست خواهید یافت.

سکوهای آزمایشگاهی یکی از اصلی ترین بخش های یک آزمایشگاه میباشد و از لحاظ طراحی و تولید دارای حساسیت ویژه ای است که بایستی نیازهای اصلی کاربران آزمایشگاه را برآورده سازد.
لذا کلیه سکوها از اسکلت بندی پروفیلی استاندارد با پوشش رنگ کوره ای الکتروستاتیک دارای تحمل وزن بالا و مقاوم در برابر سایش ، زنگ زدگی و خوردگی ناشی از محیط آزمایشگاهی میباشد و همچنین سکوهای فوق دارای یونتتهای استاندارد از جنس MDF  میباشند.
همچنین کلیه درب های یونیت های ذکر شده از روکش های فرمیکا در طرحها و رنگهای مناسب با محیط آزمایشگاه قابل ارائه میباشد.

انواع رویه سکوهای آزمایشگاهی

یکی از مهمترین بخش های سکوبندی آزمایشگاه نوع و جنس رویه آن میباشد که بایستی در برابر اسید و مواد آزمایشگاهی تا ۹۹% مقاومت داشته باشد و دچار فرسودگی زود هنگام نگردد. لذا این شرکت سکوهای خود را مجهز به انواع رویه ها به شرح ذیل مینماید:

رویه های سنگ طبیعی با ابعاد مختلف و حتی به صورت اسلب (یک پارچه) که تماما از نوع گرانیتی مرغوب خارجی میباشند با زیرسازی و درزبندی مناسب ارائه میگردند.
سنگ های مصنوعی تحت لیسانس ADM آلمان میباشد و این محصول آمیزه ای است از ترکیبات پلیمری ، فیلرهای کانی و افزودنیهای شیمیایی که کاملا بدون درز و تخلخل (با ابعاد نامحدود) میباشد.
رویه های استیل از نوع مرغوب ۳۱۶ ضد اسید با ضخامت ۱ میلی متر در ابعاد و اندازه های مختلف میباشند که جهت بعضی از بخشهای آزمایشگاهی بکار گرفته میشوند.
رویه های سرامیکی در ابعاد ۸۰*۸۰ میلی متر با مقاومت بسیار بالا در برابر اسید و مواد آزمایشگاهی با زیرسازی و درزبندی مناسب ارائه میگردند.

سیستم های ایمنی آزمایشگاه

هودهای آزمایشگاهی
هود آزمایشگاهی محفظه ای بسته است که به تصفیه کردن گازها و بخارات سمی خطرناک پرداخته و در تهویه هوا کمک میکند. در حقیقت هدف اصلی هود کنترل محتویات یک ماده و بیرون راندن آلاینده و جلوگیری از پخش شدن آن در فضای آزمایشگاه میباشد که با توجه به نیاز و نوع کاربری هر آزمایشگاه دارای انواع مختلف میباشد.

هودهای شیمیایی
هودهای مفصلی (بازویی)
هودهای سقفی (کانوپی)
هودهای میکروبیولوژی کلاس یک و دو
کمدهای اختصاصی
کمد نگهداری مواد شیمیایی و فرار
کمد نگهداری کپسول های آزمایشگاهی
کمد نگهداری نمونه های آزمایشگاهی

شیرآلات و سینک های آزمایشگاهی

شیرآلات آب
شیرآلات گازهای سوختی و آزمایشگاهی
دوش و چشم شوی های اضطراری
انواع سینک و کاپ سینکهای استیل ، سرامیکی و اپوکسی (پلیمری)

کلیه شیرآلات به صورت استاندارد و کنترل دار مخصوص آزمایشگاه با پوششهای مقاوم در برابر مواد با مارک های معتبر میباشند. همچنین سینکهای آزمایشگاهی که در نوع خود از مواد متفاوتی تشکیل شده است که شامل سینک های استیل ، اپوکسی (پلیمری) و سرامیکی و یا از نوع سنگ های مصنوعی میباشد که در ابعاد استاندارد مختلف که تماما مقاوم در برابر اسید و حلالهای آزمایشگاهی میباشد ارائه میگردند.

تجهیزات جانبی محیط آزمایشگاه

پارتیشن بندی آزمایشگاهی
یونیت ها و کمدهای اداری
برق رسانی استاندارد آزمایشگاهی
نصب باسداکت و تابلوهای برق جهت حفاظت از دستگاه های آزمایشگاهی

[box type=”tick” style=”rounded” border=”full”]جهت مشاوره و سفارش سکوبندی با ۰۹۱۷۸۸۴۷۱۸۰ مهندس اکبری تماس حاصل فرمایید.[/box]

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + پنج =